דיור מוגן
 
 

דיור מוגן

למשרד התמחות ייחודית בתחום ה"דיור המוגן" לאוכלוסיה בגיל השלישי. עורכי הדין במשרד ערכו את החוזים בבית הדיור המוגן הראשון של קופ"ח מכבי. כיום מייצג המשרד את עמותת דיירי הדיור המוגן בישראל, (העמותה הארצית של הדיירים ב"דיור מוגן), את וועדי הדיירים בעשרות בתי דיור מוגן ואת אלפי הדיירים המתגוררים בהם, לרבות בבתי דיור מוגן של רשת מגדלי הים התיכון, רשת רובינשטיין, רשת בית בכפר, רשת עד 120, פאלאס, גיל פז, פרוטיאה ועוד.

 עורכי הדין במשרד יצרו את המנגנונים להגנת הפיקדונות שהפקידו הדיירים בידי החברות המנהלות את הבתים, ורשמו ורושמים בימים אלו אלפי "הערות אזהרה" לטובת הדיירים בכל הארץ והגנו על זכויות הדיירים בבתי המשפט.

 כבאי כוח העמותה, ועדי הדיירים בבתים השונים מייצגים עורכי הדין במשרד את הדיירים בתביעות שונות המוגשות להגנה וקידום זכויות הדיירים, בנושאים כגון : העלאת דמי האחזקה מעבר למדד, העסקת מטפל אישי ביחידת הדיור, זכויות בארנונה, פטור ממע"מ  ועוד.

 עורכי הדין במשרד, כמייצגי עמותת הדיירים, ניסחו את הטיוטה הראשונה של חוק הדיור המוגן,– החוק שמסדיר לראשונה במדינת ישראל את כל תחום הדיור המוגן ומגן על זכויות דיירי הדיור המוגן בישראל. במסגרת זו פעלו עורכי הדין במשרד יחד עם היועצים המשפטיים של משרד הרווחה ומשרד המשפטים במסגרת הכנסת וועדותיה לחקיקת החוק שהתקבל על ידי הכנסת בשנת 2012. 

 עורכי הדין במשרד מייצגים דיירים פוטנציאליים טרם כניסתם לבית הדיור המוגן ומלווים אותם בביקורת החוזה, ניהול משא ומתן עם נציג בית הדיור המוגן ועד לחתימה על חוזה הדיור המוגן.

 עורכי הדין של וייס, פורת ושות' מעניקים ללקוחותיהם את המומחיות והכישורים של עורכי דין מנוסים לצד מסירות ושירות אישי.

 


 

טלפון: 03-516-4949
פקס: 03-516-4143
דוא"ל
lawyers@weisslaw.co.il
וייס פורת ושות' משרד עורכי דין
קויפמן 2 קומה 12 תל אביב, 68012, ישראל
נבנה ע"י לק"י בניית אתרי אינטרנט