פרופיל המשרד
 
 
 
מוכר כמשרד מוביל :
 

פרופיל

עורכי הדין בוייס, פורת ושות' (ז. וייס משרד עורכי דין) מתמחים במשפט מסחרי מקומי ובינלאומי, דיני תאגידים, הסכמי העברת טכנולוגיה, רישיונות, מיזמים משותפים, דיני השקעות הון, דיני אנרגיה, דיני ביוטכנולוגיה, דיני תכנון ובניה, דיני מקרקעין, דיור מוגן, דיני עבודה, דיני קניין רוחני,  ליטיגציה והוצאה לפועל, דיני בנקאות ובוררויות.

משרד וייס, פורת ושות' מייצג מגוון לקוחות מקומיים ובינלאומיים וביסס פרקטיקה מקומית ובינלאומית  נרחבת. למשרד סניפים בתל אביב, חיפה, בריסל, פריז, ציריך, ניו-יורק, טוקיו, והוא מנהל רשת נרחבת של קשרי עבודה עם דגש מיוחד על גרמניה, שווייץ, יפן. באמצעות הסניף בבלגיה מספק המשרד ללקוחותיו שירותים באירופה ובאיחוד האירופאי. המשרד ליווה וייעץ לפרוייקטים במזרח אירופה בתחומי אנרגיה, תקשורת, סחר, נדל"ן ותיירות.

לעורכי הדין בוייס, פורת ושות' ניסיון רב בעבודה במזרח הרחוק במדינות כגון הודו, יפן (לחצו כאן לכתבה של עו"ד זאב וייס בעיתון 'הארץ' על עסקים בין ישראל ליפן), קוריאה (לחצו כאן למכתבי הערכה שקיבלנו מממשלת קוריאה והתאחדות התעשיינים הקוריאנית), סין, טייוואן, תאילנד אינדונזיה וכו'.המשרד מעניק עזרה מקצועית באיתור וניהול מו"מ עם חברות ובשווקים של אסיה והמזרח הרחוק. המשרד מעניק שירות מקצועי, ניסיון, ידע והיכרות שיכולים לבנות ולספק לחברות ישראליות את צרכיהן בפעילותן הגלובלית. בשנה החולפת המשרד היה מעורב במספר השקעות יפניות-ישראליות ובמיזמים משותפים הודים-ישראלים וקוריאנים ישראליים.

בשנים האחרונות המשרד פועל עבור חברות היי-טק מובילות כמו גם עבור חברות קרנות הון סיכון. במסגרת זו מעניק המשרד לחברות מגוון שירותים משפטיים לרבות הסכמי יזמים, הסכמים עם משקיעים, הסכמים עם קרנות הון סיכון, הגנה על הקניין הרוחני,הסכמי הפצה וייצור, ייעוץ בפריסה הבינלאומית של החברה והקמת חברות הבת במקומות שונים בעולם.

תוך התחשבות ביכולת הכספית המוגבלת של חברות start-up בשלבים הראשונים, ותוך הסתמכות על עתידן המבטיח, משתף המשרד פעולה עם החברות תוך מציאת פתרונות יצירתיים בתחום עלויות השירותים שהוא מעניק לחברות.

למשרד התמחות ייחודית בתחום ה"דיור המוגן" לאוכלוסיה מבוגרת. המשרד מייצג את העמותה הארצית של הדיירים ב"דיור מוגן", את הוועדים של עשרות בתי דיור מוגן ואת אלפי הדיירים המתגוררים בהם. עורכי הדין במשרד עסקו בניסוח חוק הדיור המוגן. להרחבה על תחום הדיור המוגן לחצו כאן

לעורכי הדין במשרד ניסיון ייחודי בטיפול בנושאי סחר בינלאומי ובפרט חוק היטלי סחר, היטל היצף, היטל ביטחה, הסכם WTO (ארגון הסחר העולמי), לרבות הליכים מול הממונה על היטלי סחר, משרד התמ"ת, וועדת היטלי סחר (הוועדה המייעצת) ובתי המשפט.

המשרד מעניק ייעוץ לקרנות פנסיה וקופות גמל, לנוכח הרגולציה הייחודית ודיני החברות החלים עליהן, לרבות תהליכי ארגון מחדש וקנייה ומכירה.

עורכי הדין של וייס, פורת ושות' שולטים במספר שפות, וביכולתם לנהל מו"מ ולנסח מסמכים משפטיים בשפות הבאות: עברית, אנגלית, צרפתית, גרמנית ופלמית. עורכי דין במשרד מוסמכים גם בארה"ב, אנגליה, צרפת ובלגיה.

למשרד התמחות רבת שנים בתחום ליטיגציה המסחרית והמשרד מייצג חברות תקשורת, בנקים וגופים גדולים בתחום.

 עורכי הדין במשרד הם בעלי ניסיון רב בייצוג וניהול הליכים משפטיים מורכבים בבתי משפט, בבג"ץ ובהליכי בוררות בארץ ובעולם.

 
 

טלפון: 03-516-4949
פקס: 03-516-4143
דוא"ל
lawyers@weisslaw.co.il
וייס פורת ושות' משרד עורכי דין
קויפמן 2 קומה 12 תל אביב, 68012, ישראל
נבנה ע"י לק"י בניית אתרי אינטרנט